Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Xian Zhang Mr. Zhong Xian Zhang
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-23737136 Email:ericzhang@tuwtech.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Ruajtja e Energjisë Teknologjia Guangdong fluoreshente Co Teknologjia, Ltd, është e vendosur në qytetin Dongguang është një industri kimike kërkimore dhe zhvillimi, prodhimi, agjentë të përpunimit të materialeve fotoelektrike, dhe skema teknike është një nga ndërmarrjet inovative.

Në fushën e materialeve kimike dhe nanomaterialeve , kompania ka integruar agjentin e vetëm të markave të njohura brenda dhe jashtë vendit. Mund të sigurojë furnizim me materiale të klasit të parë dhe mbështetje teknike për trajtimin e sipërfaqes. Kompania është e angazhuar për hulumtim dhe zhvillim të komponimit fluorocarbon , mediumin e transferimit të nxehtësisë fluorocarbon , prodhimin dhe shitjen e naftës tre lëngjeve anti fluorinated dhe të zgjerojë fushën e aplikimit të ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë; Mediumi i transferimit të nxehtësisë fluorocarbon përdoret gjerësisht në energjinë e re , fushën e re ekonomike dhe ftohjen e lavamanit të industrisë ushtarake, e cila ka arritur efekt të jashtëzakonshëm të kursimit të energjisë dhe uljes së konsumit. Sidomos, mesatarja jonë e transferimit të nxehtësisë në serinë TUW-HYM-47, transformimi i fazës së lëngshme zhytëse është aplikuar në serverin e qendrës së të dhënave, pa pasur nevojë për ajër të kondicionuar dhe dhomën e ftohjes, të zvogëlojë shumë konsumin e energjisë, më pak se 1.1 PUE. Në krahasim me kondicionerin tradicional, ai mund të kursejë më shumë se 85% energji. Kjo seri e produkteve do të aplikohet gjithashtu gjerësisht në ftohjen dhe shpërndarjen e nxehtësisë së inverterit të furnizimit me energji të trenit me shpejtësi të lartë, automjetet me energji elektrike me bateri litiumi, turbinat e erës, termocentralet bërthamore, makineritë e minierave, rrjetet e energjisë UHV dhe sistemet e radarit ushtarak.

Me zhvillimin e biznesit, kompania ka kultivuar një ekip profesional, të aftë dhe me cilësi të lartë, duke iu përmbajtur konceptit të "krijimit të vlerës për klientët", me teknologji inovative dhe shërbim të sinqertë për të rritur vazhdimisht konkurrencën thelbësore të ndërmarrjeve, për të krijuar një situatë e favorshme me klientët, ofroni produkte dhe shërbime konkurruese për klientët përmes gjerësisht kanalit të informacionit dhe perspektivës unike të zhvillimit të tregut.Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Ruajtja e Energjisë Teknologjia Guangdong fluoreshente Co Teknologjia, Ltd, është e vendosur në qytetin Dongguang është një industri kimike kërkimore dhe zhvillimi, prodhimi, agjentë të përpunimit të materialeve fotoelektrike, dhe skema teknike është një nga ndërmarrjet inovative.

Në fushën e materialeve kimike dhe nanomaterialeve , kompania ka integruar agjentin e vetëm të markave të njohura brenda dhe jashtë vendit. Mund të sigurojë furnizim me materiale të klasit të parë dhe mbështetje teknike për trajtimin e sipërfaqes. Kompania është e angazhuar për hulumtim dhe zhvillim të komponimit fluorocarbon , mediumin e transferimit të nxehtësisë fluorocarbon , prodhimin dhe shitjen e naftës tre lëngjeve anti fluorinated dhe të zgjerojë fushën e aplikimit të ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë; Mediumi i transferimit të nxehtësisë fluorocarbon përdoret gjerësisht në energjinë e re , fushën e re ekonomike dhe ftohjen e lavamanit të industrisë ushtarake, e cila ka arritur efekt të jashtëzakonshëm të kursimit të energjisë dhe uljes së konsumit. Sidomos, mesatarja jonë e transferimit të nxehtësisë në serinë TUW-HYM-47, transformimi i fazës së lëngshme zhytëse është aplikuar në serverin e qendrës së të dhënave, pa pasur nevojë për ajër të kondicionuar dhe dhomën e ftohjes, të zvogëlojë shumë konsumin e energjisë, më pak se 1.1 PUE. Në krahasim me kondicionerin tradicional, ai mund të kursejë më shumë se 85% energji. Kjo seri e produkteve do të aplikohet gjithashtu gjerësisht në ftohjen dhe shpërndarjen e nxehtësisë së inverterit të furnizimit me energji të trenit me shpejtësi të lartë, automjetet me energji elektrike me bateri litiumi, turbinat e erës, termocentralet bërthamore, makineritë e minierave, rrjetet e energjisë UHV dhe sistemet e radarit ushtarak.

Me zhvillimin e biznesit, kompania ka kultivuar një ekip profesional, të aftë dhe me cilësi të lartë, duke iu përmbajtur konceptit të "krijimit të vlerës për klientët", me teknologji inovative dhe shërbim të sinqertë për të rritur vazhdimisht konkurrencën thelbësore të ndërmarrjeve, për të krijuar një situatë e favorshme me klientët, ofroni produkte dhe shërbime konkurruese për klientët përmes gjerësisht kanalit të informacionit dhe perspektivës unike të zhvillimit të tregut.Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim